www.cvonline.hu

Logisztikus-anyagbeszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 982727

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • beszállító partnerek felkutatása, kiválasztáshoz kapcsolódó elemzések elkészítése,
  • feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
  • felettesek tájékoztatása a várható beszerzési árakról, lehetőségekről,
  • összehasonlító elemzések készítése, termékfejlesztésben történő proaktív részvétel,
  • szerződések letárgyalása, előkészítése,
  • raktárkészletek figyelemmel kísérése, optimalizálása,
  • külföldi és belföldi forrásból a szükséges anyagok beszerzése,

Elvárások:
  • legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett, 3-5 éves releváns fémipari tapasztalat,
  • rugalmas gondolkodás,
  • kötőelemek, lemezek, rúdanyagok széleskörű ismerete,
  • MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs és vezetői kompetenciák,
  • elhivatottság, céltudatosság, kitartás.

Juttatások:
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség,
  • német- és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • fémipari beszállítói kör ismerete.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el részletes önéletrajzát

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom