www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1045544
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, klímavédelmi szolgáltatások területén működő nemzetközi cég budapesti leányvállalatához munkatársat keres

LOGISZTIKUS (AG)
pozícióba

Feladatok:
  • Fuvarok szervezése, a beszállításokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Készletkezelés, számlázás, jelentések készítése
  • Belföldi és nemzetközi raktározási és logisztikai ügyintézés
  • A beérkező megrendelések fogadása, feldolgozása
  • A kiszállítások szervezése és az ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • Vállalaton belüli kommunikáció, folyamatos riportolás a vezetőség felé
  • Kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi és hazai partnerekkel

Amit elvárunk:
  • Releváns felsőfokú végzettség logisztikai területen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Román nyelvismerete hatalmas előny
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, precizitás

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Tech People LÁBLÉC