www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1000898
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk innovatív és piacvezető szerepet tölt be Magyarországon a környezettudatosság területén. Olyan egyedi megoldásokat kínál és valósít meg, amelyek kivétel nélkül hozzájárulnak a környezet megóvásához és a fenntartható fejlődés eléréséhez világszerte, bármely piaci szektorról is legyen szó. Jelenleg kollégát keresünk
LOGISZTIKUS
munkakörbe

Feladatok:
  • Fuvarok szervezése, a beszállításokkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Készletkezelés, számlázás, jelentések készítése;
  • Belföldi és nemzetközi raktározási és logisztikai ügyintézés;
  • A beérkező megrendelések fogadása, feldolgozása;
  • A kiszállítások szervezése és az ezzel kapcsolatos ügyintézés;
  • Vállalaton belüli kommunikáció, folyamatos riportolás a vezetőség felé;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi és hazai partnerekkel
Amit elvárunk:
  • Releváns felsőfokú végzettség logisztikai területen;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség;
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete;
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt;
  • Román nyelvismerete hatalmas előny;
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, precizitás
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC