www.cvonline.hu

Logisztikai/beszerzési vezető

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

A VWR egy olyan, nemzetközi tevékenységet folytató vállalatcsoport, mely élvonalbeli gyógyszeripari és biotechnológiai vállalatok, valamint ipari, oktatási, hatósági és kormányzati szervezetek részére kutatásokhoz, analitikai vizsgálatokhoz, minőségellenőrzéshez biztosítja a hátteret. A VWR a világ 35 országban dolgozó, több mint 8 000 munkatársa segítségével azon igyekszik, hogy racionalizálja és kiszolgálja a laboratóriumok készletkezelését és karbantartási feladatait Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

Logisztikai/beszerzési vezető munkatársat keresünk

debreceni központunkba.

Feladatok:

  • Laboratóriumi termékek és a hozzájuk tartozó szolgáltatások beszerzése;
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal, gyártókkal;
  • A szervezeti egységek által megfogalmazott beszerzési igények összevonása, racionalizálása;
  • Beszállítói szerződéstervezetek elkészítése, egyeztetése, kivitelezése;
  • Megrendelések teljesítésének nyomon követése, ellenőrzése, reklamáció kezelés;
  • Beszerezések dokumentálása;
  • Fuvarozókkal, szállítmányozó cégekkel (belföldi, külföldi) való folyamatos kapcsolattartás, ügyintézés.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Kiemelkedő szintű kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos, ambiciózus személyiség
  • Önálló, hatékony munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
  • Motiváltság, eredményorientáltság, a feladat jellegéhez szükséges kitartás és elkötelezettség
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Együttműködési képesség, csapatmunka erősítése
  • Proaktív gondolkodásmód, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Problémamegoldás, stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil multinacionális háttér
  • Fejlődési lehetőséget biztosító feladatkör
  • Fiatal, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör

Amennyiben úgy érzi, hogy a feladat motiváló Önnek, és megfelel az elvárásoknak: ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot! Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét magyar és angol nyelven legkésőbb 2014. december 06. napjáig az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol