www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Nagy múltú, a piacon meghatározó jelenléttel rendelkező megbízónk részére keresünk

Logisztikai Vezetőt.

A pozíció elsődleges célja, a Logisztikai központban a napi folyamatok teljes körű irányítása és folyamatos fejlesztése, valamint a társosztályokkal való folyamatos együttműködés.

Feladatok:

  • A logisztikai csapat napi irányítása (+100 fő)
  • költséghatékony, optimális működés biztosítása
  • logisztikai folyamatok racionalizálása
  • csomagolóanyagok, segédanyagok beszerzésének a menedzselése
  • hatósági és beszállítói auditokon való részvétel
  • az informatikai rendszer fejlesztésének támogatása
  • raktári készletnyilvántartás, éves leltár lebonyolítása
  • külső partnerekkel, ügyfelekkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • társterületekkel történő hatékony együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú befejezett szakirányú végzettség – Logisztika szakirány
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat RAKTÁRLOGISZTIKA területen
  • Minimum  3 év vezetői tapasztalat, nagyobb létszámú (min. 30 fő) csapat irányításában
  • Fejlesztési projektben szerzett  tapasztalat
  • kiváló együttműködési készség
  • komplex szemléletmód (profit- és költségorientált)
  • kiváló elemzőkészség, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stressztűrő képesség, pozitív beállítottság
  • kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • önállóság, határozottság, terhelhetőség
  • angolnyelv-ismeret

Előny:

  • SAP ismeret (vagy más ERP rendszer használata)
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk: versenyképes juttatási csomag: alapfizetés + vezetői prémium + vállalati gépjármű.  Stabil, nagy múltú vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, a tárgyban kérjük az alábbit feltüntetni: Logisztikai Vezető pályázat. A kölcsönös és hatékony együttműködés érdekében olyan jelöltek  jelentkezését várjuk, akik az elvárásokban szereplő pontoknak megfelelnek.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol