www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Német tulajdonú autóipari beszállító cég keres munkatársat

munkakörbe, Fejér megyei munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Logisztikai területek szakmai irányítása
  • A vevőnek történő kiszállítási folyamat koordinálása
  • Raktározási, anyagmozgatási feladatok és a termelés kiszolgálásának szakmai irányítása
  • Optimális raktárkészlet kialakításának koordinálása
  • Külső, belső anyagellátás biztosításának felügyelete
  • Leltározási folyamat tervezésének és folyamatos fejlesztésének irányítása
  • Új projektek bevezetésének szakmai támogatása
  • Riportálás a gyárigazgató és a központ felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves vezetői és többéves releváns tapasztalat
  • Multinacionális cégnél és/vagy autóiparban szerzett munkatapasztalat
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Mindkét nyelv ismerete

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium
Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol