www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 970080

Megbízónk globális autóipari beszállító jelentős magyarországi gyára. A közép-dunántúli vállalat jelenleg is új Tier 1-es autóipari beszállítási projektekkel bővül. A logisztikai terület tevékenységének és szervezetének fejlesztésével összhangban vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevőkapcsolat kezelési, termelés tervezési, raktárgazdálkodási, szállításszervezési és számlázási funkciók irányítása
  • A jelentős méretű logisztikai szervezet vezetése, munkatársak kiválasztása, támogatása, értékelése, fejlesztése vevői-és rendszerauditokon a logisztikai osztály képviselete
  • A vevő megrendelések feldolgozása, rendelések maradéktalan teljesítése, a határidők betartása
  • Vevői kapcsolattartás, a vevői konszignációs raktárak kezelése
  • Rövid, közép és hosszú távú eladási, kiszállítási előrejelzések a vevői igények figyelembe vételével
  • Termelési tervek összeállítása a vevői lehívások alapján
  • Széria beszerzés, diszpozíciós tevékenység irányítása
  • Bevételezés, anyagok gyártásra való előkészítése, napi szinten változó termelés kiszolgálás, kimenő termékek összeállítása és rakodása, rendszeres leltározás, készlet optimalizálás
  • A logisztikai folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálás
  • Új termékbevezetéssel és gyárbővítéssel kapcsolatos projektekben való aktív részvétel
  • A mérőszámok folyamatos követése, havi zárások, a KPI rendszer fejlesztése

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi/ főiskolai diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Nemzetközi autóipari beszállítónál szerzett Logisztikai és vezetői tapasztalat
  • Képes a munkatársak vezetésére és motiválására
  • Vállalatirányítási ERP rendszer logisztikai, raktározási, termeléstervezési moduljának ismerete
  • Lean eszközök ismerete, alkalmazása
  • Magabiztos, határozott fellépés, gyors operatív reagáló készség, rugalmasság
  • Jó tárgyalókészség, vevőorientált szemlélet, rendszerszemléletű beállítottság

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelt vezetői fizetés, teljesítmény prémium, juttatások, cégautó
  • Korszerű szakmai környezet, együttműködés a globális csoport regionális szakmai szervezeteivel
  • Új kihívások a jelentős méretű vállalat további fejlesztéséhez kapcsolódóan

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI VEZETŐ, Közép-Dunántúl