www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 966399
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Logisztikai vezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A világszinten 10 gyáregységgel (Európa, Amerika, Mexikó, Kína) rendelkező hűtő-fűtő szegmens logisztikai területeivel való kapcsolattartás
  • Logisztikai folyamatok koordinálása és standardizálása
  • Helyi logisztikai vezetők szakmai irányítása
  • Értékesítési-, beszerzési-, transzport  diszpozíció és logisztikai raktár tevékenységének felügyelete a gyáregységek vonatkozásában

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • Logisztikai végzettség
  • SAP-WM, MM, SD, PP modul ismerete
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett szakmai vezetői gyakorlat (legalább 3 év)
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Lotus)
  • Szervezői adottság, koordinációs készség
  • Csapatmunka, nagy terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, kreativitás
  • Lean ismeretek

Előnyt jelent:

  • Vezetői gyakorlat más területen
  • Német középfokú nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek
  • Projekt management tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég
  • Versenyképes jövedelem, változó kompenzációs csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.