www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 565 napja lejárt

Közel két évtizede raktárlogisztikában tevékenykedő családi vállalkozás mosonszolnoki telephelyére

logisztikai vezetőt

keres.

Feladatok:

  • Logisztikai, raktározási folyamatok felügyelete, irányítása, fejlesztése
  • Raktárkészlet ellenőrzése
  • Leltárok lebonyolítása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Raktári munkatársak irányítása és motiválása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű német nyelvtudás, angol nyelv előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szervezési készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Érdeklődni a 96/576-563-es telefonszámon lehet. Jelentkezés e-mailben a megadott címen!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő