www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Multinacionális partnerünk vevői a fejlett technológiájú piacok meghatározó szereplői. Bővülő feladataik ellátásra keressük a vezetés új tagját a következő komplex feladatra

LOGISZTIKAI VEZETŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Vevői igények felkövetése, teljesítésük biztosítása, a logisztikai folyamatok fejlesztése és a területen dolgozók munkájának irányítása
A anyagáramlási rendszer folyamatos felügyelete, a folyamatok betartatása, fejlesztése
Bevételezés, anyagok gyártásra való előkészítése, napi szinten változó termelés kiszolgálás
Raktárgazdálkodás, készletoptimalizálás felügyelete
A kiszállítások kontrollja, tendereztetés, kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
A logisztikai rendszerek fejlesztése, hatékonyságuk növelése
Non-prod anyagok beszerzésének felügyelete
A csoportvezetők munkájának irányítása, koordinálása
A munkatársak irányítása, motiválása, értékelése, fejlesztése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Releváns vezetői tapasztalat nemzetközi gyártó környezetben
Felsőfokú végzettség
Magabiztos, határozott fellépés, gyors operatív reagáló készség, rugalmasság
Rendszerszemlélet és költség-hatékony gondolkodásmód
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes bér- és teljesítménytől függő bónusz csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1193 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő