www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 957033

Link megjelenítéseimages/editor/1322952140.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari beszállító jelentős magyarországi gyára. A közép-dunántúli vállalat jelenleg is új Tier 1-es autóipari beszállítási projektekkel bővül. A logisztikai terület tevékenységének és szervezetének fejlesztésével összhangban vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevőkapcsolat kezelési, termelés tervezési, raktárgazdálkodási, szállításszervezési és számlázási funkciók irányítása
  • A jelentős méretű logisztikai szervezet vezetése, munkatársak kiválasztása, támogatása, értékelése, fejlesztése vevői-és rendszerauditokon a logisztikai osztály képviselete
  • A vevő megrendelések feldolgozása, rendelések maradéktalan teljesítése, a határidők betartása
  • Vevői kapcsolattartás, a vevői konszignációs raktárak kezelése
  • Rövid, közép és hosszú távú eladási, kiszállítási előrejelzések a vevői igények figyelembe vételével
  • Termelési tervek összeállítása a vevői lehívások alapján
  • Széria beszerzés, diszpozíciós tevékenység irányítása
  • Bevételezés, anyagok gyártásra való előkészítése, napi szinten változó termelés kiszolgálás, kimenő termékek összeállítása és rakodása, rendszeres leltározás, készlet optimalizálás
  • A logisztikai folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálás
  • Új termékbevezetéssel és gyárbővítéssel kapcsolatos projektekben való aktív részvétel
  • A mérőszámok folyamatos követése, havi zárások, a KPI rendszer fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú egyetemi/ főiskolai diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Nemzetközi autóipari beszállítónál szerzett Logisztikai és vezetői tapasztalat
  • Képes a munkatársak vezetésére és motiválására
  • Vállalatirányítási ERP rendszer logisztikai, raktározási, termeléstervezési moduljának ismerete
  • Lean eszközök ismerete, alkalmazása
  • Magabiztos, határozott fellépés, gyors operatív reagáló készség, rugalmasság
  • Jó tárgyalókészség, vevőorientált szemlélet, rendszerszemléletű beállítottság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Kiemelt vezetői fizetés, teljesítmény prémium, juttatások, cégautó
  • Korszerű szakmai környezet, együttműködés a globális csoport regionális szakmai szervezeteivel
  • Új kihívások a jelentős méretű vállalat további fejlesztéséhez kapcsolódóan

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI VEZETŐ, Közép-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678