www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk egy magyar tulajdonú marketing anyagok logisztikájával foglalkozó cég számára keresünk

pozícióra olyan jelöltet, akinek a fő feladata lesz:

BTL promóciókhoz (áruházi promóció, rendezvény, áruházi POS) szükséges marketing anyagok és termékek logisztikájának teljes körű irányítása (raktározás és szállítás), 5 fő beosztott (3 fő raktár, 2 fő szállítás) munkájának koordinálása.

További feladatok:

  • A napi operatív feladatok ellátása, irányítása.
  • Feladatok leosztása és a beosztottak irányítása
  • A beérkező anyagok fogadásának, tárolásának, komissiózásának, kiadásának felügyelete
  • Tervezi, szervezi, irányítja, koordinálja, ellenőrzi a szállítmányozást, raktározást és tárolást
  • Raktározási folyamatok gördülékeny működtetése
  • Raktári leltárak koordinálása
  • Megbízókkal való kapcsolattartás.
  • Folyamatoptimalizálás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targonca vezetői engedély előny
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Új ismeretekre nyitott
  • Rugalmasság
  • Határozott kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldás és önálló feladat végrehajtás
  • Energikus, proaktív személyiség
  • Vezetői képesség
  • Döntéshozó képesség

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Bér: nettó 200-300e között

Helyek Törökbálint
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő