www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 751 napja lejárt

A MEWA egy német hátterű nemzetközi vállalatcsoport (Link megjelenítése), amely ipari törlőkendők munkavédelmi eszközök, alkatrésztisztító berendezésekkel foglalkozik és nyújt professzionális szolgáltatást ipari felhasználók, szervizek és műhelyek számára.  Budapest melletti logisztikai központjába keres új munkatársat

 LOGISZTIKAI VEZETŐ

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • a raktár- és szállítási logisztikai folyamatok irányítása
  • járattervezés, -optimalizálás gazdaságossági és jogi szempontok alapján
  • a logisztikai részleget érintő eszközök és szolgáltatások beszerzéséhez való ajánlatkérés és döntéshozatal
  • a logisztikai részleget érintő célok és intézkedések meghatározása és megvalósítása,
  • logisztikai területet érintő költségvetés- és munkaerő tervezés
  • új munkatársak toborzása, kiválasztása
  • a szállítási tevékenységgel összefüggő (saját illetve idegen) járművek, továbbá a beszállítók járműveinek időszakos ellenőrzése
  • társosztályokkal, kirendeltségekkel, külső tanácsadókkal és a német anyavállalattal való folyamatos kapcsolattartás

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (tesztelésre kerül)
  • 2-3 éves, nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat logisztikai - elsősorban szállítmányozási ÉS raktári logisztikai -  vonalon
  • Néhány éves vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, ezen belül magas szintű Excel-ismeretek
  • kiváló tárgyaló készség, határozott, döntésképes személyiség
  • megoldás-orientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy román nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos szakmai karrier; jó nevű, nemzetközi céges háttér
  • vonzó bérezés és juttatási csomag
  • folyamatos szakmai képzések
  • kihívásokkal teli, változatos, érdekes munkakör kitűnő fejlődési lehetőségekkel

Jelentkezés módja: Amennyiben szeretne egy fiatalos, sikeres csapat tagja lenni, kérjük, küldje el pályázati anyagát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német