www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Meghatározó szerepet betöltő, kereskedelmi cégcsoport, magyarországi tevékenységének további fejlesztéséhez munkatársat keres

munkakörbe

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi szakirányú végzettség,
  • Logisztikai területen szerzett minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Dinamikus személyiség, jó csapat-szervező és motiváló készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kitűnő számítógépes felhasználói ismeretek

Feladatok:

  • 2000m2 raktár terület disztribúciós tevékenységének irányítása
  • Áruátvétel, rendelésfelvétel, komissiózás, csomagolás, expediálás
  • Fuvarszervezés
  • Készletgazdálkodás, elszámoltatás
  • 40 fő raktári dolgozó munkájának irányítása, szervezése és ellenőrzése, felelősségi és feladatköreinek meghatározása, a munkavégzéshez szükséges feltételek megteremtése
  • Üzemeltetés: 06-22 óra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkaviszony

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő