www.cvonline.hu
Logisztikai vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 916436
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat LOGISZTIKAI VEZETŐ pozícióba.

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- operatív logisztikai folyamatok felügyelete: fuvarszervezés, raktármenedzsment, készletgazdálkodás, termeléstervezés, vevői-és beszállítói kapcsolattartás, projekt beszerzés, vevői-és rendszerauditokon a logisztikai osztály képviselete
- stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálás
- a vevői rendelések maradéktalan kiszolgálása, a határidők tartása
- a bejövő, belső és kimenő szállítmányok összehangolása, optimalizálása
- logisztikai osztály irányítása, felügyelete, fejlesztése
- KPI rendszer fejlesztése és a mérőszámok folyamatos követése, havi zárások

Munkavégzés helyszíne: Bács-Kiskun megye

Követelmények
Olyan pályázó jelentkezését várjunk, aki:
- rendelkezik 3 éves logisztika tapasztalattal gyártó/ termelő cégnél (Előny autóipar)
- felsőfokú egyetemi/ főiskolai végzettsége van
- tárgyalási szinten beszél angolul
- képes a munkatársak vezetésére és motiválására
- vállalatirányítási rendszer ismerettel, IT ismeretekkel is rendelkezik
- ismeri a Lean eszközöket (Előny: JIT, JIS)
- magabiztos, határozott fellépés, stratégiai gondolkodásmód, analitikus szemlélet jellemzi

Előny:
- német nyelvtudás