www.cvonline.hu
Logisztikai vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.13.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 905612
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Raktárlogisztikai rendszerek kialakításával foglalkozó Partnerünk számára keresünk azonnali kezdéssel LOGISZTIKAI VEZETŐ pozícióra kollégát:

Feladatok:
- Készletgazdálkodás, raktárkészlet optimalizálása
- Az anyagfolyamatok (raktári-, szállítási feladatok) szabályozása, felügyelete
- Bértargonca-flotta minedzsmentje
- Beszállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel
- A leltár felügyelete és dokumentálása
- Bosztottak (4 fő) teljesítmény-értékelése a kitűzött célok alapján
- Célok kidolgozása a logisztikai szervezet számára
- Logisztikai folyamatok fejlesztése, optimalizálása
- Saját gépjármúflotta menedzsmentje

Követelmények
- Felsőfokú, elsősorban logisztikai vagy műszaki/gazdasági végzettség
- Logisztikai képesítés/ismeretek
- Készletgazdálkodási tapasztalatok
- Nagykereskedelmi cégnél szerzett, LOGISZTIKAI vezetői tapaszalat
- Ambicíózus, energikus,határozott, és megbízható személyiség
- Fuvarszervezési tapasztalat, bérflotta kezelés előnyt jelent