www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

A Lux Elektro Kft. német tulajdonú Luxoplast GmbH. Link megjelenítése magyar leányvállalata. A cég elektromechanikus, egészségügyi berendezések, háztartási kisgépek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. 25 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

A következő pozícióra keresünk kecskeméti munkavégzéssel munkatársat:

A munkakört betöltő fő feladatai, hatáskör:

  • operatív logisztikai folyamatok felügyelete: fuvarszervezés, raktármenedzsment, készletgazdálkodás, termeléstervezés, vevői-és beszállítói kapcsolattartás, projekt beszerzés, vevői-és rendszerauditokon a logisztikai osztály képviselete
  • stratégiai jellegű logisztikai folyamatok felügyelete: projektmenedzsment, logisztikai tervezés, folyamatoptimalizálás, készletcsökkentés, raktár optimalizálás
  • a vevői rendelések maradéktalan kiszolgálása, a határidők tartása
  • a bejövő, belső és kimenő szállítmányok összehangolása, optimalizálása
  • logisztikai osztály irányítása, felügyelete, fejlesztése
  • KPI rendszer fejlesztése és a mérőszámok folyamatos követése, havi zárások

Elvárások:

  • 3 éves logisztika tapasztalt gyártó/ termelő cégnél (Előny autó ipar)
  • Felsőfokú Egyetemi/ Főiskolai végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
  • Vezető attitűd,  munkatársak vezetésének és motiválásának képessége
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, IT ismeretek
  • Lean eszközök ismerete (Előny: JIT, JIS)
  • Magabiztos, határozott fellépés, Stratégiai gondolkodásmód, Analitikus szemlélet

Amit kínálunk:

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek
  • Összetett munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes  jövedelem

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar, idegen nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a következő címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol