www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Éjszakai – Nappali áruterítésben (autóalkatrész) dolgozó munkatársak vezetése, irányítása (50 fő)
  • Nappali csomaglogisztikai tevékenység koordinálása (20 fő)
  • Teljes gépjármű flotta kezelése
  • A teljes ügyviteli adminisztráció irányítása
  • Aktív részvétel a számlázási folyamatokban
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Külső és belső vállalati kapcsolattartás Ausztriában
  • Kapcsolattartás és riportálás az anyavállalat felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú  és/vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • Kiváló  német  vagy angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Utazási hajlandóság, alkalmankénti kiküldetés vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Logisztikai piac ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tehergépjármű flotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér és vezetői juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület

Egyéb információk:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével, az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német