www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 1017 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari termékeket gyártó, több száz főt foglalkoztató vállalat számára munkatársat a következő pozícióra:

Pozíció leírása:

Termeléstervezői feladatok ellátása mellett
4 munkatárs munkájának koordinálása (raktáros, asszisztens, logisztikai koordinátor);
Belső anyagáramlás koordinálása;
Szoros kapcsolattartás a beszerzéssel, termeléssel - a hatékony termelés-kiszolgálás érdekében;
Kiszállítások intézése, összefogása - külsős céggel kapcsolattartás;
Logisztikai kihívások megoldása;
Kapcsolattartás a vevővel;
Riportolás a logisztikai igazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál (elsősorban a termeléstervezés a kulcs ebben a pozícióban);
Angol nyelvtudás - min. társalgási szinten;
Fémipari és/vagy megmunkálással foglalkozó gyártó cégnél szerzett tapasztalat is nagy előny; ill.
Határozott fellépés és kiváló koordinációs képesség.

Előny:

Vezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil vállalati háttér;
Modern technológia;
Fejlődési lehetőség;
Motiváló bércsomag.

Helyek Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség