www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 1069 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Multinacionális autóipari, gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Új üzletáguk hatékony elindításának támogatására keressük a vezetés egyik tagját a következő kulcspozícióba.

LOGISZTIKAI VEZETŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A vállalati célok alapján a területi célok meghatározása, a irányelvek kidolgozása, a területen dolgozó kollégák szakmai irányítása
A logisztikai rendszerek fejlesztése, hatékonyságuk növelése
A logisztikai terület működésének tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése
A teljes anyagáramlási rendszer folyamatos felügyelete, a folyamatok betartatása, fejlesztése
Az optimális készletgazdálkodás biztosítása
A munkatársak irányítása, motiválása, fejlesztése
A vállalati ERP rendszer felett gazdai szerepkör betöltése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Néhány év releváns logisztikai vezetői tapasztalat autóipari gyártó környezetben
Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
ISO TS 16949 tapasztalat
SAP ismeret

ELŐNY:

Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Észak-Dunántúl, autópálya közelében

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1083 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.