www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 920 napja lejárt
Megbízónk:

Reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú vállalat

Munkavégzés helye:

Budapest, Nagytétény iparterület

Feladatok:
  • operatív logisztikai munka tevékenysége és folyamatok napi irányítása, összehangolása
  • munkatársak fejlesztése, motiválása, a raktárvezető és csoportvezetők munkájának összehangolása, ellenőrzése
  • logisztikai folyamatok, kapcsolódó dokumentáció kidolgozása, aktualizálása, betartatása
  • folyamat-optimalizálás, hatékonyság fejlesztés
  • jelentések, statisztikák, nyilvántartások készítése
  • kapcsolattartás a központi beszerzéssel, értékesítéssel illetve a társosztályokkal
  • reklamációkezelés
Elvárások:
  • felsőfokú logisztikai végzettség
  • hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • határozottság, döntési képesség, önállóság, terhelhetőség
  • nagyfokú precizitás, elemző képesség
  • gyors, pontos munkavégzés
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • angol nyelvtudás írásban és szóban
Előnyök:
  • gyártás logisztikai gyakorlat
  • 50 főnél nagyobb csapat irányításában szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Microsoft Navison vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikus csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő