www.cvonline.hu

Nagy nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk

logisztikai vezető

 (HF 9-6626)

 munkakörbe, Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat

  • A gyár logisztikai területének vezetése a menedzsment tagjaként,
  • A logisztikai területen dolgozók szakmai vezetése, koordinálása,
  • A logisztikai folyamatok optimalizálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Logisztika területén szerzett többéves vezetői tapasztalat
  • Aktív jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati fele,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6626”-as referenciaszám és pozíciónév feltüntetésével az alábbi email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése