www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 1290 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a raktár és csomaglogisztikában. Amennyiben raktárlogisztika és szállítmányozás területén is szakértőnek tartja magát, hisz abban, hogy a minőség és az ügyfél-centrikusság valódi érték ebben a szakmában, képes és akar folyamatosan fejlődni, fejleszteni, megújulni, akkor jelentkezzen hozzánk, mert Ön az a

akit szívesen látunk csapatunkban.

Olyan vezetőt keresünk, aki magabiztos abban, hogy képes közép- és nagyvállalati szinten is logisztikai folyamatokat irányítani, projekteket sikeresen indítani és zárni, a munkájáért felelősséget vállalva, folyamatosan proaktívan dolgozni a vállalat és az üzleti partnereink érdekében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új stratégiai lehetőségek feltárása, a megvalósításukhoz szükségek technológiai és emberi erőforrás szükségletek meghatározása, a megvalósítás teljes körű felügyelete, irányítása.
  • A meglévő logisztikai folyamatok zavartalan működésének biztosítása, a piaci változások figyelemmel kísérése, a cég logisztikai fejlesztése.
  • A teljes logisztikai üzletág személyi állományának felügyelete, osztályok munkájának összehangolása, fejlesztésük koordinálása, a kontrolling rendszer továbbfejlesztése.
  • Logisztikai büdzsé költséghatékony kezelése.
  • Rendszeres visszacsatolás a menedzsmentnek, tulajdonosnak.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Logisztikai területen szerzett több éves közép és/vagy felsővezetői tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Cél- és eredményorientáltság, döntésképesség, megoldásra törekvő „ teszek érte” szemlélet,
  • Lendület, tettrekészség, agilitás, önállóság.
  • Vezetői engedély (B), mobilitás, utazási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angolnyelv ismeret előny

Amit kínálunk:

  • A logisztikai piacon már régóta jelen lévő, ismert, stabil hátterű, magas szolgáltatási szintvonalat biztosító vállalati hátteret.
  • Felelősségi körének megfelelő önálló döntési jogköröket. Teljes körű felelősséggel tartozik a cég komplett logisztikájáért, a közvetlen irányítása/ellenőrzése alá tartozó szervezeti egységekért és a logisztikához tartozó szerződéses partnerekért
  • Folyamatos, rendkívül változatos projekteket, új, fejlődő területen való tapasztalatszerzést.
  • Szabadságot a leghatékonyabb módszerek kialakításához.
  • A célok eléréséhez szükséges eszközöket.
  • Versenyképes kompenzációs csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapesten, de eseti jelleggel bel és külföldi utazás szükséges.

Fényképes, szakmai önéletrajzát és opcionálisan a motivációját, alkalmasságát bemutató anyagát kérjük 2 héten belül juttassa el a lenti e-mai címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő