www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk az elektromos kéziszerszámok piacvezető gyártója. Székesfehérvári székhelyű, nagykereskedelemmel foglalkozó magyar leányvállalatának csapatába keresünk új kollégát Logisztikai vezető munkakörbe.

Az új kolléga feladata lesz a beszerzés, a raktározás és a kiszállítás teljes körű felügyelete mellett a meglévő logisztikai folyamatok fejlesztése, optimalizálása.

Feladatok:

- Rendelési rendszer működtetése, rendelések leadása a cég és külső beszállítók felé
- Raktárkészlet szintek kontrollja, optimális készletszint meghatározása
- Ellenőrzési és adminisztratív folyamatok meghatározása és betartatása a beszerzés és raktár területekre
- Technikai reklamációk jelentése a központ felé
- A beosztott raktári és beszerzési csapat felelős vezetése
- Kiállításokon, házi vásárokon, megbeszéléseken történő aktív részvétel
- A céges autók és berendezések, iroda –és raktárépület üzemeltetése, karbantartása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
- Megbízható, lojális, őszinte személyiség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Kreativitás, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Családias munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -