www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 1258 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközileg tevékenykedő logisztikai szolgáltató cég, mely 36 telephellyel üzemel Németországban, Európában és az Arab-félszigeten.

Tapasztalt csapatába keresünk

munkatársat!

Feladatok

  • A területvezetőkön keresztül az irányítása alá tartozó területek munkájának koordinálása,
  • közreműködik a logisztikai folyamatok tervezésében, szervezésében, a logisztikai teljesítmény és hatékonyság optimalizálásában,
  • az operációs logisztikai igazgató támogatása a területeket érintő éves, időszakos tervek összeállításában,
  • a munkafolyamatok során felmerülő problémák elemzése, döntéshozatal és javaslattétel a gyors és hatékony megoldás érdekében,
  • riportálás és adatszolgáltatás a felettes vezető, illetve az igazgatóság felé a területet érintő témákban,
  • a területvezetők szakmai támogatása az adott szervezeti egység fizikai munkavállalóinak kiválasztásában, áthelyezésében, elbocsátásában,
  • a közvetlen beosztott dolgozók folyamatos szakmai fejlesztése, coacholása,
  • a területvezetők teljesítményének mérése, rendszeres visszajelzés adása, a közvetlen beosztott vezetők motiválása,
  • a terület képviselete a vállalat partnerei felé,
  • együttműködés, kapcsolattartás és kommunikáció a saját szervezet valamint az vevő szervezeti egységeivel (gyártástervezéssel és/vagy a logisztikai területtel).

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség (mérnök vagy gazdasági területen)
  • Legalább 8-10 éves munkatapasztalat termelő vállalatoknál, lehetőség szerint az autóipar területén
  • Logisztikai folyamatok alapos és széleskörű ismerete
  • >200 fős üzemegység vezetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás (kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  •  Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Cél- és megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés
  • Stressz-tűrő képesség, nagyfokú munkabírás és rugalmasság fontos a jelenlegi dinamikusan bővülő és szinte naponta változó folyamatok miatt

Amit nyújtunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Igényes munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő