www.cvonline.hu
Logisztikai vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.06.
Jelentkezési határidő: 2014.01.10.
Hirdetés azonosító: 660473
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Budapest központjától körülbelül 30 km-re lévő, gyártószektorban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet, az alábbi pozíció betöltésére:

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Feladatok:
- Gyártási terv készítésében való részvétel
- Biztosítja a gyártási terv végrehajtásához szükséges anyagok beszerzését, ellenőrzött tárolását, raktározását
- Rendszeres, időközi leltárt készít, melynek eredményét elemzi és –ha szükséges – javító intézkedést foganatosít
- Gondoskodik a gyár termékeinek teljes körű, megfelelő minőségű és határidőre történő kiszállításáról
- Biztosítja a megfelelő szállítóeszközök tervben meghatározott kihasználtságát
- Jó kapcsolatot ápol a beszállítókkal, alvállalkozókkal
- Gondoskodik a logisztikai osztály és a gyár más funkcionális területei közötti hatékony és gyors kommunikációról
- Kiválasztja, fejleszti, motiválja és éves szinten értékeli beosztottjait
- Új cikkek felvétele, alapadatok karbantartása a rendszerben
- Gyártásindítások kezelése, alapanyagok, fogyások könyvelésének felügyelete
- Kapcsolattartás a központi logisztikával

Követelmények
- Minimum 3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Gyártáslogisztikában szerzett gyakorlat
- Csoportvezetői tapasztalat
- Felsőfokú logisztikai végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Szisztematikus és célorientált gondolkodás
- Vállalatirányítási rendszer akíiv használata