www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • Company_icon Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Vegyes iparcikk nagykereskedelemmel foglalkozó, éves 10 Mrd Ft. forgalmú Megbízónk számára - tapasztalt, rendszerekben és folyamatokban gondolkodni tudó

Logisztikai vezetőt

keresünk.

Feladatok:

  • stratégiai tervezésben való aktív vezetői részvétel,
  • logisztikai beszámolási és kontrolling rendszer kialakítása,
  • az áruátvétel, raktározás és árukiadási folyamatok koordinációja és fejlesztése,
  • munkatervezés és szervezés optimalizálása,
  • raktári dolgozók és komissiózók irányítása csoportvezetőkön keresztül /70-80 fő/,
  • készletkövetés, adat- és információkezelés,
  • az információmenedzsment szakmai támogatása,
  • cash and carry árukiadás felügyelete.

Elvárások:

  • legalább 5 éves vezetői tapasztalat,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás,
  • jó problémamegoldó képesség, kreativitás,,
  • LEAN szemlélet és módszereinek ismerete,
  • raktár-technológiai ismeretek és gyakorlat.

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem,
  • megbízható és fejlődő vállalat,
  • változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • fejlődési- és tanulási lehetőség,
  • rendszeres élményprogramok (sport, kultúrális),
  • béren kívüli juttatások.
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű