www.cvonline.hu
Logisztikai vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 1096979

100%-ban magyar tulajdonú Partnerünk számára keresünk agilis, motivált Logisztikai vezető munkatársat:

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Jogszabályok figyelemmel kísérése
  • Logisztikai csoport koordinálása (8 fő)

Elvárások:

  • Minimum 5-10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Határozott, önálló személyiség
  • Előny az autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.