www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 224 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és
közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Költöztetések, szállítások teljes körű gyakorlati koordinálása
  • Alvállalkozók irányítása, beosztások megtervezése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, kérdések, kérések megválaszolása, problémák kezelése és megoldása
  • Alkalmanként a folyamatok helyszíni felügyelete, irányítása
  • Raktár állapotfelmérése, rend megtartása
  • Dokumentációs háttér magas színvonalú biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
  • Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés

Előny:

  • Logisztikai végzettség
  • Költöztetésben vagy szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nyelvtudás használatának lehetősége
  • Nemzetközi kapcsolatok kiépítése

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol