www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Biztos hátterű multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

·         az árubeérkezés folyamatának pontos betartatása, illetve javítása,

·         árubeérkezés tervezése, ütemezése, irányítása,

·         árubeérkezések eltéréseinek kezelése, erről jelentések készítése, kapcsolattartás meghatározott partnerekkel a problémák megoldása ügyében,

·         a raktározás folyamatának betartatása, tovább fejlesztése,

·         a készletek napra kész, pontos vezetése, ennek ellenőrzése,

·         raktári eltérések kezelése, a folyamat felügyelete, javítása,

·         gyártási terveknek megfelelő anyagellátás biztosítása,

·         kiszállítás tervezése, ütemezése, irányítása,

·         leltári, készlet ellenőrzési feladatainak tervezése, ütemezése, irányítása,

·         a szükséges emberi erőforrás biztosítása, kinevelése,

·         keresztképzések megszervezése és így az alkalmazotti állomány megfelelő tudás- és képzettségi szintjének kialakítása,

·         a szükséges egyéb erőforrások biztosítása, illetve javaslat tétel ezek fejlesztésére

·         a hatékonyság növelése, a folyamatos fejlesztés önálló ötletekkel történő támogatása, saját területen történő fejlesztési projektek vezetése,

·         kommunikáció és kapcsolattartás a szervezet más osztályaival, vevőkkel,

·         a cég képviselete rendezvényeken.

Elvárások:

·         felsőfokú szakirányú végzettség,

·         3-4 éves gyártó vállalatnál logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat,

·         tárgyalási szintű angol nyelvtudás,

·         kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

·         jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,

·         dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,

·         határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség.

Amit kínálunk:

  • multinacionális környezet,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.