www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1056372

Biztos hátterű gyártó partnerünk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a teljes logisztikai csapat irányítása és ellenőrzése (kb. 50 fő),
  • logisztikai folyamatok irányítása: raktározás, belső logisztika, fuvarszervezés, kiszállítás, adminisztráció,
  • 35 fő raktári dolgozó munkájának irányítása, szervezése és ellenőrzése, felelősségi és feladatköreinek meghatározása, a munkavégzéshez szükséges feltételek megteremtése,
  • a készletek napra kész, pontos vezetésének ellenőrzése,
  • raktári eltérések kezelése, a folyamat felügyelete, javítása,
  • leltárfolyamatok koordinálása, leltáreredmény vizsgálata és értékelése,
  • a raktározás folyamatának betartatása, tovább fejlesztése,
  • ügyfél igényeinek vizsgálata, az optimális raktárkészlet nagyságának meghatározása, raktárkészlet forgási sebességének optimalizálása,
  • a vevői igények kiszolgálása, disztribúciós tevékenységének irányítása,
  • szállítási határidők folyamatos nyomon követése és betartása, kiszállítás tervezése, ütemezése, irányítása,
  • fuvarszervezés, vámügyek koordinálása,
  • a logisztikai folyamatok, disztribúciós tevékenységek, a raktár működésének és hatékonyságának állandó felülvizsgálata,
  • a hatékonyság növelése, a folyamatos fejlesztés önálló ötletekkel történő támogatása, saját területen történő fejlesztési projektek vezetése,
  • a felettes részére történő folyamatos adat- és információszolgáltatás a logisztikai feladatok ellátásáról, az eredmények mutatószámairól,
  • folyamatos kapcsolattartás belső és külső szervezeti egységekkel.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 3-4 éves gyártó vállalatnál logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Lean szemlélet, SAP ismeret előny,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,
  • rendszer-és folyamatszemlélet, globális látásmód,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség.

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.