www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Munkavégzés helye: Szeged

Elvárt nyelvtudás: Angol

Feladatok:

  • Vállalaton belüli logisztikai folyamatok menedzselése, szervezése,
  • Belső logisztikai folyamatok irányítása, felügyelete, munkaszervezése,
  • A raktárban folyó munkálatok megszervezése,
  • Aktív részvétel a raktározási folyamatok fejlesztésében, raktári költségek optimalizálásában,
  • Be- és kiszállítás ellenőrzésének irányítása,
  • Társaságunk szállítmányozási folyamatainak stratégiai kidolgozása, megvalósítása,
  • Vevők részére történő kiszállítások szervezése, irányítása a vevők igényeinek figyelembevételével,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárás:

  • Min. középfokú logisztikai végzettség, de felsőfokú logisztikai végzettség előnyt jelent
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Min. középszintű aktív angol nyelvtudás,
  • Nagy teherbírás,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Csapatmunkára való alkalmasság,
  • Probléma megoldó képesség.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő vezetői feladatok, önállóság, Hosszú távú munkalehetőség.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány.
Helyek Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges