www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1015084

Biztos hátterű multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • az árubeérkezés folyamatának pontos betartatása, illetve javítása,
  • árubeérkezés tervezése, ütemezése, irányítása,
  • árubeérkezések eltéréseinek kezelése, erről jelentések készítése, kapcsolattartás meghatározott partnerekkel a problémák megoldása ügyében,
  • a raktározás folyamatának betartatása, tovább fejlesztése,
  • a készletek napra kész, pontos vezetése, ennek ellenőrzése,
  • raktári eltérések kezelése, a folyamat felügyelete, javítása,
  • gyártási terveknek megfelelő anyagellátás biztosítása,
  • kiszállítás tervezése, ütemezése, irányítása,
  • leltári, készlet ellenőrzési feladatainak tervezése, ütemezése, irányítása,
  • a szükséges emberi erőforrás biztosítása, kinevelése,
  • keresztképzések megszervezése és így az alkalmazotti állomány megfelelő tudás- és képzettségi szintjének kialakítása,
  • a szükséges egyéb erőforrások biztosítása, illetve javaslat tétel ezek fejlesztésére
  • a hatékonyság növelése, a folyamatos fejlesztés önálló ötletekkel történő támogatása, saját területen történő fejlesztési projektek vezetése,
  • kommunikáció és kapcsolattartás a szervezet más osztályaival, vevőkkel,
  • a cég képviselete rendezvényeken.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 3-4 éves gyártó vállalatnál logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs, szervezési, problémamegoldó, motivációs készség,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • határozott, talpraesett, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség.

Juttatások:
  • multinacionális környezet,
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.