www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 342 napja lejárt

munkatársat keresünk a közép-alföldi / szolnoki  régióba  megbízónk részére angolnyelv-tudással.

Feladatai:

  • Raktár, Belső logisztika, Kiszállítás
  • Árubeérkezés tervezése, ütemezése, irányítása
  • A beérkezett áru 24 órán belül történő beraktároztatása
  • Árubeérkezések eltéréseinek kezelése, erről jelentések készítése, kapcsolat tartás meghatározott partnerekkel a problémák megoldása ügyében
  • A raktározás folyamatának betartatása, tovább fejlesztése
  • A készletek napra kész, pontos vezetése, ennek ellenőrzése
  • Raktári eltérések kezelése, a folyamat felügyelete, javítása
  • Órai, napi és havi gyártási terveknek megfelelő anyagellátás biztosítása
  • Kiszállítás tervezése, ütemezése, irányítása
  • Leltári, készlet ellenőrzési feladatainak tervezése, ütemezése, irányítása
  • Napi feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • A belső logisztikai rendszer előírt folyamatok szerinti működtetése, ennek fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Komoly raktárvezetői / logisztikai vezetői gyakorlat
  • Angolnyelv-tudás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő