www.cvonline.hu
Logisztikai vezető (Referenciaszám: PJ2763)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 782705
lejárt

Móri megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai vezető

Feladatok:
- Gyártási terv készítésében való részvétel
- Biztosítja a gyártási terv végrehajtásához szükséges anyagok beszerzését, ellenőrzött tárolását, raktározását
- Rendszeres, időközi leltárt készít, melynek eredményét elemzi és ha szükséges javító intézkedést foganatosít
- Gondoskodik a gyár termékeinek teljes körű, megfelelő minőségű és határidőre történő kiszállításáról
- Biztosítja a megfelelő szállítóeszközök tervben meghatározott kihasználtságát
- Gyártásindítások kezelése, alapanyagok, fogyások könyvelésének felügyelete
- Alapanyagok, fogyások könyvelésének felügyelete
- Jó kapcsolatot ápol a beszállítókkal, alvállalkozókkal
- Gondoskodik a logisztikai osztály és a gyár más funkcionális területei közötti hatékony és gyors kommunikációról
- Kapcsolattartás a központi logisztikai osztállyal
- Kiválasztja, fejleszti, motiválja és éves szinten értékeli beosztottjait

Elvárások:
- Gyártás logisztikai területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
- Felsőfokú logisztikai végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Vállalatirányítási rendszer ismerete és használata (új cikkek felvétele, alapadatok karbantartása a rendszerben)
- Szisztematikus és célorientált gondolkodású
- MS Office gyakorlat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.