www.cvonline.hu

Logisztikai vezető (Referenciaszám: FE-1070)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 867062

Feladatok:

  • A logisztikai folyamatok teljes körű koordinálása és ellenőrzése
  • Szállítói tárgyalások lefolytatása
  • Beszerzői döntések előkészítése, beszerzési folyamatok vezetése
  • Folyamat- és készletoptimalizálás
  • Logisztikai költségek tervezése
  • A logisztikai csapat (40 fő) szakmai támogatása és irányítása
  • Folyamatos piacfigyelés, új beszállítók felkutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Multinacionális hátterű gyártó cégnél, ideális esetben autóipari beszállítónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Több éves vezetői gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Magas szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló döntéshozási képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse fel magyar, német és/vagy angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1070-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő