www.cvonline.hu

Logisztikai vezető (Nógrád megye)

  • A hirdetés 1332 napja lejárt

Nemzetközi, gumialapanyagok gyártására specializálódott ügyfelünk számára vezető munkatársat keresünk:

Követelmények:

  • Felsőfokú, releváns végzettség
  • 2-3 éves, termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Műszaki tudás, tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Napi logisztikai feladatok felügyelete, 4 fős logisztikai csapat operatív munkájának irányítása a következő területeken: rendelések rögzítése, elmaradások kezelése, számlázás-kiszállítás, termelési rendelések kiadása, alapanyagok megrendelése, ERP rendszer kezelése
  • 2 fős raktár operatív munkájának irányítása: anyagok beérkeztetése, termékek készletre vétele, kiszállítások
  • Probléma esetén kapcsolattartás német értékesítőkkel beszerzőkkel, a gyár egységeivel, beszállítókkal, vevőkkel
  • Egyéb alkalmi logisztikai tevékenységek: vám, szállítás, veszélyes anyagok, hulladékok
  • Részvétel a heti, havi termelési programok elkészítésében
  • Beszerzési tevékenység gumialapanyagok, csomagoló anyagok területén
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!