www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk

LOGISZTIKAI VEZETŐ

(HF 11-7710)

munkatársat.

Feladatok

  • A 15-20 fő logisztikai munkatárs vezetése,
  • Beszerzők, termeléstervezők, fuvarszervezők és raktári dolgozók szakmai koordinációja,
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése és optimalizálása,
  • Együttműködés a gyár többi osztályával,
  • Riportálás az ügyvezető igazgatónak.

Elvárások

  • Logisztika/beszerzés területén szerzett vezetői tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés, juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkakezdés: akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Fejér megye.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7710"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda