www.cvonline.hu

Logisztikai vezető helyettes

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Vezető logisztikai szolgáltató megbízónk Pest megyei irodájába munkatársat keresünk Logisztikai vezető helyettes pozícióba.

FELADATOK

  • Meglévő raktári folyamatok fejlesztése, fejlesztésekben résztvevő munkaterületek koordinálása,
  • Költségtényezők részletes elemzése,
  • Új raktári ügyfelek implementációjának előkészítése, támogatása,
  • Új folyamatok, rendszerek, folyamatok tesztjeinek koordinálása,
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, kapcsolattartás szakértőkkel,
  • Auditokon való részvétel,
  • Ügyfelekkel történő éves leltár előkészítése és bonyolítása,
  • Raktárlogisztika pénzügyi, teljesítmény riportok előkészítése,
  • Területek, emberi erőforrások, költségallokációk adatainak előkészítése,
  • Döntéstámogató statisztikák és kalkulációk készítése,
  • Dokumentációk összeállítása, munkautasítások készítése, SOP-k összeállítása.

ELVÁRÁSOK

  • Gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség,
  • Relevánt szakmai gyakorlat,
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Haladó excel ismeret.

Előnyt jelent

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat,
  • Pest megyei lakhely,
  • Munka- és tűzvédelem területén szerzett gyakorlat,
  • Veszélyes árukkal kapcsolatos ügyintézésben (SEVESO, ADR témakörben) szerzett gyakorlat.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Szakmailag kiváló csapat, motiváló munkahelyi légkör,
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka,
  • Karrierlehetőség és versenyképes jövedelem.

EGYÉB INFORMÁCIÓ

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol