www.cvonline.hu

Logisztikai vezető-helyettes

  • A hirdetés 1396 napja lejárt

Feladatok:

  • Megbízás alapján a terület vezetőjének helyettesítése;
  • Döntés előkészítő anyagok előkészítése;
  • Szakterületi fejlesztésekben való aktív részvétel;
  • Kézbesítési régiók riportrendszerének összefogása;
  • Szakterületi feladatok szakértői ellátása;
  • Részvétel szakmai projektekben;
  • A szervezetet érintő költségek tervezésének, a költségek monitoringjának felügyelete;
  • Közreműködés a szolgáltatásfejlesztésben.

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • MS Office programok magas szintű ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Magas szintű elemzői készség;
  • Kiemelkedő irányítási és feladat-menedzselési képesség;
  • Döntési képesség;
  • Együttműködési készség;Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Csapatépítési képesség.

 Előny:

  • Vezetői tapasztalat;
  • Kézbesítésszervezési területen szerzett szakmai gyakorlat.

 Jelentkezési határidő: 2014. február 15.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő