www.cvonline.hu
Logisztikai vezető-helyettes
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1200391
lejárt

Ügyfelünk részére keresünk munkatársat akár azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Raktározási folyamatok irányítása és felügyelete
  • Logisztikai adminisztráció irányítása
  • Munkavállalók munkájának megszervezése műszakvezetők irányításával, beosztások elkészítése
  • Szoros együttműködés a raktári adminisztrációval (ennek a csapatnak a logisztikai vezető a közvetlen felettese)
  • A raktári kiszállítások ütemezése, a pontos szállítás érdekében a lehető legrugalmasabb munkavégzés beállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Raktári vezető tapasztalat /logisztikai vezetői tapasztalat
  • Átfogó ismeretek a logisztika és a raktár területén
  • Bejövő/ kimenő áruforgalom irányításában való tapasztalat
  • Német nyelv középszintű ismerete (szlovák nyelvtudás előny)
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Határozott és proaktív személyiség

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Prosperáló cég
  • Költözés esetén hosszú távú lakhatási támogatás!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.