www.cvonline.hu

Logisztikai Vezető (Budapest)

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

LOGISZTIKAI VEZETŐ

  pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • A cég logisztikai területének irányítása, a logisztikai folyamatok optimalizálása
  • A vállalat budapesti raktározási központjának teljes körű irányítása
  • A közel 500 főből álló csapat összefogása és motiválása
  • A logisztikai folyamatok stratégiai kidolgozása és megvalósítása: folyamat-, készlet, valamint raktár-fejlesztése, tervezés a költség és az emberi erőforrás jegyében, stb.
  • Szoros együttműködés a logisztikához kapcsolódó részlegek vezetőivel
  • Testreszabott logisztikai folyamatok döntés-előkészítése, a cég fejlődését elősegítő tervek és beszámolók készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú (műszaki és/vagy logisztikai) végzettség
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben, logisztikai területen szerzett - felsővezetői - tapasztalat
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Rendszerszemléletű stratégiai gondolkodásmód
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás, mind írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívások és önálló döntések
  • Lendületes, fiatalos csapat, jó csapatszellem
  • Versenyképes juttatási csomag

Csatlakozz hozzánk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol