www.cvonline.hu

Logisztikai vezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Logisztikai vezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok irányítása, fejlesztése (költségek meghatározása, optimalizálása)
  • A logisztikai részleg felépítése és vezetése
  • Logisztikai rendszer folyamatos monitorozása, javítása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és ügyfelekkel
  • Szállítók fejlesztése, szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások levezetése
  • Fejlesztési tervek készítése és végrehajtása
  • Minőségi, költség, mennyiségi célok elérése
  • Átfogó logisztikai menedzsment
  • Készenlét naprakész vezetés, megfelelő szinten tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, vagy logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat, minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • A logisztikai folyamatok ismerete
  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségteljes gondolkodásmód
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.