www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI VEVŐSZOLGÁLATI REFERENS

  • A hirdetés 996 napja lejárt

A német tulajdonú Freudenberg multinacionális konszern,

 autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő 560 fővel üzemelő

Kecskemét-Kadafalvai gyáregységének, dinamikusan és eredményesen fejlődő csapata felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

A munkakörhöz tartozó elvárásaink:

  • Releváns felsőfokú logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret
  • Office felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben eltöltött 2-3 éves tapasztalat, autóipari vagy egyéb multinacionális gyártó környezetben szerezett gyakorlat előnyt jelent
  • SAP ismerete, vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rendszerben való gondolkodás képessége, felelősségteljes hozzáállás szükséges a munkakör betöltéséhez

Főbb feladatok:

  • Kiszállítások lebonyolítása a vevők igényeinek és a termelési folyamatoknak megfelelően
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Szállítások nyomon követése, információk kommunikálása
  • Megrendelések bonyolítása beszállítókkal
  • Beérkező szállítások megszervezése
  • Beszállítókkal, fuvarozókkal való kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentációk kezelése
  • Szállításokkal, készletekkel kapcsolatos kiértékelések készítése

Amit ajánlunk:

  • Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, fejlődő, bővülő cégnél stabil munkahelyet.
  • Versenyképes jövedelmet.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget multinacionális környezetben.

Jelentkezését várjuk: 2014. december 31-ig.

Szakmai önéletrajzzal jelentkezni lehet:

 e-mailben az alábbi e-mail címen.

 Freudenberg Simmerringe Kft

(Cím: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport Iparipark)

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol