www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI VEVŐSZOLGÁLATI REFERENS

  • A hirdetés 1337 napja lejárt

A német tulajdonú Freudenberg multinacionális konszern, autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő 560 fővel üzemelő Kecskemét-Kadafalvai gyáregységének, dinamikusan és eredményesen fejlődő csapata bővítésére, felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Elvárásaink:

  • felsőfokú logisztikai vagy műszaki szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött minimum 2-3 éves tapasztalat, autóipari vagy egyéb multinacionális gyártó környezetben szerezett gyakorlat előnyt jelen
  • tárgyalóképes német és angol nyelvismeret szükséges
  • SAP ismerete, vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség szükséges a munkakör betöltéséhez

Feladatok:

  • Vevőkkel való közvetlen kapcsolattartás, szerződések, szállítási ütemtervek, rendelésállományok aktualizálása
  • Vevői web-portálok kezelése
  • Logisztikai reklamációk kezelése
  • Termékekhez kacsolódó SAP adminisztráció elvégzése
  • Vevőkhöz történő napi kiszállítási igények felmérése, fuvarszervezés
  • Csomaglisták, szállítólevelek elkészítése
  • Vámkezelések ügyintézése

Kínálunk:

  • Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, fejlődő bővülő cégnél stabil munkahelyet.
  • Versenyképes jövedelmet.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget multinacionális környezetben.

2014. február 28.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő