www.cvonline.hu

Logisztikai-vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 850 napja lejárt

A SIAD vállalcsoport Közép-Európában az ipari-, egészségügyi-, laboratóriumi gázok piacán ak meghatározó szereplője. SIAD Hungary leányvállalatunk logisztikai csapatába keresünk

Logisztikai-vevőszolgálati

munkatársat

miskolci munkavégzéssel

FELADAT

  • Rendelések fogadása, szállítások tervezése, szervezése,
  • Logisztikai adminisztráció,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel telefonon és e-mailen,
  • Vevőszolgálati feladatok ellátása,
  • Közvetlenül a logisztikai és termelési vezetőnek jelent.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség,
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten,
  • Önállóság, jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú személyiség.

ELŐNY

  • Vevőszolgálati tapasztalat,
  • Logisztikai tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai betanítás, továbbképzés,
  • Kihívásokkal teli, családias munkakörnyezet,
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Amennyiben megfelel elvárásainknak és érdekesnek találja a lehetőséget, várjuk önéletrajzát 2015. Január 23-ig – magyar nyelven – a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol