www.cvonline.hu

Logisztikai vevői kapcsolattartó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 944792

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal, társosztályokkal,
  • vevő specifikus weboldalak karbantartása, információáramlás biztosítása a társosztályok felé,
  • vevői igények leképezése a vállalatirányítási rendszerben (SAP),
  • fuvarmegbízások készítése,
  • projekt logisztikai feladatokban való részvétel.
Elvárások:
  • középfokú (szakirányú/gazdasági) végzettség,
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás,
  • MS Office programok ismerete,
  • magas szintű, aktív Excel tudás (függvények, Pivot-tábla),
  • SAP vállalatirányítási rendszerben való szakmai gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség.
Előny:
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • logisztikai területen végzett tanulmányok.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere,
  • szakmai továbbképzések, előrelépési és karrierlehetőségek,
  • változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Esztergom
Egyéb:
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Munkavégzés helye: Esztergom, bejárás egyénileg
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában,
Kapcsolat:
Referencia szám: KI-LG-01
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.