www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Dinamikus, aktív személyiség vagy? Könnyen tanulsz? Érdekel az adminisztratív munka?
Ha magadra ismertél, jelentkezz vezető logisztikával foglalkozó multinacionális partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:

(BUD388)

Feladatok:

  • Beérkező áru adminisztrációja
  • Áru összekészítése és könyvelése a rendszerben
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel
  • Csomagok fizikai mozgatása (targoncával)
  • Fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány ( szükséged lehet rá a munka során)
  • MS Office alapszintű ismerete
  • Fiatal, dinamikus személyiség

Amit mi nyújtunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés, választható cafeteria
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!