www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 990414
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, adminisztratív irodai munkára. Szakirányú gyakorlatszerzési lehetőséggel!

Feladatok:

  • Ügyfélforgalmi feadatokban való részvétel
  • Csomagok kikeresése, adminisztrálása
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladtok

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • pontosság, precizitás
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással, órarendhez igazodva
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig  8.00 -18.00 között akár 5 órás bontásban (8.00-13.00; 13.00-18.00) Heti minimum 20 óra vállalás

Amit kínálunk

  • Bruttó 700 Ft/óra diákbér
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.