www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 539 napja lejárt

2008 óta működő, dinamikusan fejlődő nagykereskedelmi cégünk logisztikai ügyintéző munkatársat keres.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív, magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Terhelhetőség, tanulékonyság
  • Megbízható, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Főbb feladatok, munkák:

  • Kül- és belkereskedelmi ügyletek lebonyolítása
  • Rendelések, visszaigazolások kezelése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a belföldi és külföldi partnerekkel
  • Nemzetközi, belföldi fuvarok szervezése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Felmerülő problémák és reklamációk kezelése
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • EKÁER ügyintézés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, de felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye jelenleg Törökbálint, irodánk néhány hónapon belül Biatorbágyra költözik
  • Kizárólag hosszútávú munkalehetőséget kereső, megbízható és elkötelezett jelöltek jelentkezését várjuk.
  • Lehetséges kezdés: azonnal
  • Jelentkezés az alábbi e-mail címen, bérigény megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő